فروش خشکبار
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت  فروش کتیرا در سال جدید

قیمت  فروش کتیرا در سال جدید

قیمت  فروش کتیرا در سال جدید در شرکت سان رایز که یکی از شرکتهای با تجربه در امر خرید و فروش  انواع کتیرا سطح کشور بویژه شهر اصفهان و دیگر شهرها می باشد به عواملی چون مقدار برداشت ، میزان بارندگی در شهر های تولید کننده کتیرا ، میزان پوشش گیاهی هرمنطقه و نهایتا مقدار تقاضای مصرف کننده و  فروش و صادرات کتیرا به خارج از کشور دارد.

قیمت  فروش کتیرا در سال جدید

قیمت  فروش کتیرا در سال جدید توسط شرکت سانرایز :

تا کنون کتیرا مفتولی یکی از بهترین انواع کتیرای استحصال شده از مراتع شهرها و روستاهای کشور می باشد ، کتیرا مفتولی با توجه به میزان واسکوزیته و مقدار صمغیت آن از ویژگی ها و خاصیت های بی نظیری برخوردار است و از جمله گیاهان بومی ایران است که دارای مشتریان و طرفداران بسیار زیادی است .

قیمت  فروش کتیرا در سال جدید که درحقیقت حاصل ترشحات صمغ برخی از گونه های خاص گَوَن است، و روش بهره برداری چندان ساده ای ندارد به فاکتورها و عواملی چون میزان بارندگی سالیانه در مناطق قابل برداشت و میزان برداشت توسط کتیرا زن ها ، مقدار تقاضای بازار داخلی و خارجی ، صادرات و… بستگی دارد.  و با توجه به این موضوع که میزان برداشت  کتیرا مفتولی در سال ۹۹ محدود می باشد  قیمت  فروش کتیرا در سال جدید ( کتیرا مفتولی ) بالاتر از گونه های دیگر کتیرا تعیین می گردد .

بازرگانی سانرایز، با تجربه طولانی مدت ، سالها  در زمینه خرید و فروش کتیرا مفتولی و سایر کتیراهای دیگر فعال است، که با فرآوری و عرضه این گیاه در داخل و خارج از کشور، قیمت انواع کتیرا را بویژه قیمت  فروش کتیرا در سال جدید را با مطلوب ترین کیفیت قابل ارائه ، در اختیار مخاطبان و مشتریان قرار می دهد.

در حالت کلی کتیرا ، دارای دو نوع زرد رنگ و سفید رنگ است ، که این موضوع  علاوه بر فاکتورهای شمرده شده در بالا ، خود یکی از عوامل تعیین قیمت  فروش کتیرا در سال جدید می باشد . فاکتور دیگری که در، قیمت خرید کتیرا تاثیر گذار است ؛ نوع کتیرا است که در گونه های مختلف مانند نواری ، مفتولی ، میخی و … عرضه می شود .

قیمت  فروش کتیرا در سال جدید

فاکتورهایی مانند رنگ کتیرا، و نوع کتیرا ، نقش زیادی در تعیین قیمت  فروش کتیرا در سال جدید ایفا می کنند

قیمت  فروش کتیرا در سال جدید با کیفیت بالا در شرکت سان رایز :

همانگونه که عنوان گردید فاکتورهایی مانند رنگ کتیرا، و نوع کتیرا ، نقش زیادی در قیمت  فروش کتیرا در سال جدید ایفا می کنند. ما در بازرگانی سان رایز، متعهدیم که با توجه به نوع نیاز و انتخاب شما، به صورت آنلاین و اینترنتی، انواع کتیرا را با مناسب ترین قیمت خرید کتیرا ، خدمت شما مخاطبان و مشتریان عزیز عرضه نماییم .

عوامل دیگری که بازرگانی سانرایز ، برای تعیین قیمت  فروش کتیرا در سال جدید در نظر می گیرد؛ میزان خرید مشتریان است. شما با خرید انواع کتیرا از این شرکت ، می توانید با بالا بردن مقدار و تناژ خریدتان، به کمترین قیمت خرید را ، اما با بهترین کیفیت در اختیار داشته باشید .

قیمت  فروش کتیرا در سال جدید

سان رایز با فراهم آوردن امکان خرید این گیاه با به صرفه ترین قیمت  فروش کتیرا در سال جدید، بر بستر اینترنت تهیه ی کتیرا را برای شما مخاطبان و مشتریان عزیز ، به راحت ترین حالت ممکن تبدیل کرده است و کافی است با مراجعه به یکی از وب سایت های ما ، هر گونه کتیرا را در هر حجمی و میزانی سفارش دهید ، بدون آنکه نیاز به حضور فیزیکی شما در این شرکت وجود داشته باشد و این خود یکی از عوامل بسیار مهم در موفقیت این شرکت است، چرا که از دورترین نقاط کشور هم به راحتی می توانید ، انواع کتیرا با کیفیت بسیار بالا و مناسب ترین قیمت خرید ، در دسترس داشته باشید.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کتیرا خرمنی در سال ۱۴۰۱

قیمت کتیرا خرمنی در سال ۱۴۰۱ : قیمت کتیرا خرمنی  در سال ۱۴۰۱ این صمغ …