فروش خشکبار
خانه / خرید و فروش اینترنتی بادام زمینی / خرید و فروش اینترنتی بادام زمینی آستانه و هزینه رایگان ارسال

خرید و فروش اینترنتی بادام زمینی آستانه و هزینه رایگان ارسال

  • خرید و فروش اینترتی بادام زمینی و مزایای آن:

از طریق خرید و فروش اینترنتی گام بزرگی در کاهش هزینه های نهایی تولید و فروش برداشته ایم و ما برای تحقق این امر هزینه حمل کالا تا مقصد مورد نظر خریدار را پرداخت می کنیم .

 

اگر دقت کرده باشید در روشهای سنتی ، خریداران برای دسترسی به فروشندگان یک کالا یا خدمات می بایست مسافتی را چه کوتاه یا طولانی طی می کردند تا به بازار مقصد خود برسند . درآنجا معمولا اگر خریدار خوش شانس باشد شاید چند فروشنده متمرکز و محلی برای کالای مورد نیاز خود پیدا کند البته محدود .

 

اینجا تازه ابتدای راه است . آیا کالا یا خدمات مورد نظر خریدار موجود است ؟ اگر موجود است با چه کیفیتی ؟ اگر کیفیت دارد با چه قیمیتی ؟ آیا فروشنده قیمت منصفانه ای اعلام می کند ؟ از این کالا چند مدل یا نوع موجود است ؟ این کالا چند دست چرخیده تا به فروشنده فعلی رسیده است ؟ آیا فروشنده اطلاعات صحیحی از کالا دارد که به خریدار ارائه کند؟ و دهها سئوال دیگر که هر یک را اگر پاسخ نگیریم در پرده ای ازابهام می ماند.!!!!

 

 

  • حالا فرض کنید یک کالا را بخواهید در اینترنت جستجو کنید ؟

کافیست با همین گوشی موبایل دم دستتان و با همان امکانات ابتدائی اش در مورد کالای مورد نظرتان از گول بپرسید؟

  • نتیجه چیست ؟

وفور اطلاعاتی از فروشندگان و ارائه دهندگان آن کالا ، اطلاعاتی چند بعدی از کالا و اجناس مورد نظرتان . ارائه قیمت به روز ، اگر در مورد اطلاعات شکی داشتید به یک صفحه دیگر بروید و فروشنده ای مطمئن تر بیابید !!!!

ما در بین هزاران فروشنده خشکبار و مغز بادام هندی می توانیم نظر مثبت شما را با ارائه دقیق اطلاعات مورد نیاز شما تامین کنیم و در پایان اگر رضایتمندی شما را جلب کردیم می توانید آدرس فروشگاه اینترنتی ما را به سایر همکاران و دوستان خود بدهید .

  • خرید و فروش اینترتی بادام زمینی از ما :

خرید از ما یعنی خرید از کشاورزان و بومیهای منطقه بویژه شهر رشت و آستانه ، مطمئنا تهیه بادام زمینی بطور مستقیم به شما کمک می کند که این کالا را ارزانتر و مناسبتر و مطمئنتر بلحاظ کیفی تهیه نمائید .

اگر خریدار عمده بادام زمینی آستانه اشرفیه و مغز بادام کوهی هستید و از طریق اینترنت اطلاعات ما را دریافت کردید ما بعنوان جایزه حمل بار خریداری شما را رایگان به مقصد مورد نظرتان می رسانیم و آنرا در قبال کیفیت و همخوانی کل بار با نمونه تضمین می کنیم .

پس همین حالا جهت انجام خرید خود ، تلفن خود را بردارید و با شماره های زیر تماس یگیرید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com