فروش خشکبار
خانه / مویز بدون هسته / قیمت عمده انواع مویز ازبک در بازارتهران

قیمت عمده انواع مویز ازبک در بازارتهران

قیمت عمده انواع مویز ازبک در بازارتهران

مویز چیست ؟ و چگونه تهیه می شود ؟

به حبه‌های درشت خشک شده انگور سیاه مویز می گویند.

هر چند که قیمت عمده انواع مویز ازبک در بازار تهران ناشی از تغییر لحظه به لحظه نرخ ارز و کاهش میزان واردات روند صعودی به خود گرفته است اما همچنان بازار خرید و فروش این محصول مملو از مشتری است .

فواید درمانی و انرژیک استفاده و مصرف این محصول در تعیین قیمت عمده انواع مویز ازبک در بازار تهران نیز از فاکتورهای تاثیرگذار قیمت این میوه خشک خوشمزه می باشد .

قیمت عمده انواع مویز ازبک در بازارتهران

  • خواص مویز و استفاده از آن :

غالبا خوردن مویز بی هسته مرغوب باعث کاهش غلظت خون می شود . ، پس از مصرف مویز بطور مداوم و روزانه در اثر انبساط رگهای خونی ، خون می تواند با سرعت بیشتری در بدن جریان یافته و در نتیجه مانع انباشته شدن پلاکت های خون روی هم می شود و از لخته شدن خون در رگ ها جلوگیری بعمل می آید.

جالب است که علیرغم تصور خیلی ها کالری مویز بی هسته بر اثر خشک شدن بیشتر میشود. مویز دارای ویتامین هایی مثل ویتامین A و B و E می باشد.

از مشهود ترین و معروفترین خواص مصرف مویز جلوگیری از بروز و پیشروی بیماری آلزایمر در انسانها می باشد .

به کسانی که خود را در معرض اینگونه بیماری می بینند توصیه می شود که روزانه تعدادی از این میوه خشک را مصرف نمایند .

 برای  اطلاع از قیمت عمده انواع مویز ازبک در بازار تهران  به کجا مراجعه کنیم :

خرید و فروش عمده و جزئی مویز بدون هسته بویژه از نوع وارداتی آن را به مجموعه ما بسپارید هرچند که این روزها این محصول در بازار داخلی کشور ما نوسانات بسیاری را تجربه کرده است، ولی ما می توانیم با ارتباط با منابع تامین کننده معتبر و واردکنندگان بزرگ این محصول در داخل و خارج از کشورکه نزدیک به منابع تولید کننده این محصول می باشند ضمن تامین مویز با کیفیت در هنگام قطعی شدن خریدتان قیمتهای مناسبی را پیشنهاد دهیم  .

 تولیدکنندگان عمده مویز چه کشورهایی هستند؟

علاوه بر تولید کشمش و نهایتا فرآوری آن به مویز در کشور خودمان بعضی از کشورهای آسیایی و نزدیک به ما از جمله ترکیه ، افغانستان و ازبکستان در این امر نیز فعالیت بسیطی دارند .

از مرغوبترین نوع مویز بدون هسته در بازار تهران می توان به مویزی درشت و سیاه که مویز ازبک نامیده می شود یاد کرد .از این رو قیمت عمده انواع مویز ازبک در بازار تهران  نیز همچون سالهای گذشته نسبت به سایر محصولات مشابه و رقیب از قیمت بالاتری برخوردار می باشد.

این نوع مویز از نوعی نژاد انگوری که کشمش مویز ازبک بی هسته از آن حاصل می گردد رقم بلک سیدلس نامیده می شود ،کیفیت بسیار مرغوبی دارد و بالا ترین درصد از خرید و فروش مویز در بازار ایران را به خود اختصاص داده است .

قیمت عمده انواع مویز ازبک در بازارتهران

 

  • درجه بندی انواع مویز:

همچون گذشته قیمت عمده انواع مویز ازبک در بازار تهران و سایر بازارها بنا به نوع و سایز انگوری که مویز از آن حاصل می گردد با محصولات رقیب خود دارای اختلاف و بلحاظ کیفی نیز از درجه بندی یا همان سورت های متنوع برخوردار می باشد.

از تازگی محصول که شرط اول کیفیت و خوشمزگی آن می باشد که بگذریم ، بالطبع هر چه حبه های مویز بعد از فرآوری درشت تر و نرم تر باشند از محبوبیت و مرغوبیت بالاتری در بین خریداران برخوردار خواهند بود.

درشتی در سایز،تمییزی مجصول در پایان امر برداشت و نرمی و میزان شیرینی محصول می تواند مبنای قیمت عمده انواع مویز ازبک در بازار تهران ایران در سال ۹۹ باشد .

مرکز تجاری سان رایز می تواند مرجعی مطمئن برای بررسی قیمت عمده انواع مویز ازبک در بازار تهران و سایر بازار های داخلی خریدار باشد .

جهت اطلاع و دریافت مشاوره خرید و فروش انواع مویز با شماره های مندرج در وب سایت ما تماس بگیرید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com