فروش خشکبار
خانه / سیاه دانه / خرید و فروش عمده سیاه دانه بصورت اینترنتی

خرید و فروش عمده سیاه دانه بصورت اینترنتی

خرید و فروش عمده سیاه دانه بصورت اینترنتی

قیمت سیاه دانه در بازار چقدر است ؟ قیمت عمده سیاه دانه در بازار . قیمت سیاهدانه در بازار عمده فروش . خرید و فروش عمده سیاهدانه در بازار . قیمت خرید و فروش عمده سیاهدانه در بازار. سیاهدانه را از کجا بخریم ؟ سیاهدانه با کیفیت بالا چه نوع سیاه دانه ای است ؟

خرید و فروش عمده سیاه دانه بصورت اینترنتی
خرید و فروش عمده سیاه دانه بصورت اینترنتی

کاهش التهابات

در بیشتر موارد التهابات واکنش طبیعی بدن برای محافظت از خودش در برابر آسیب‌ها و عفونت‌هاست. ازسوی دیگر احتمالا التهابات مزمن مسئول بروز بسیاری از بیماری‌ها مانند سرطان، دیابت و بیماری های قلبی هستند. براساس مطالعات سیاه دانه خاصیت ضدالتهاب قوی در بدن دارد.

در یک مطالعه بر روی ۴۲ نفر مبتلا به روماتیسم مفصلی، مصرف روزانه ۱۰۰۰ میلی‌گرم روغن سیاه دانه به‌مدت هشت هفته توانست شاخص‌های التهابات و استرس اکسیداتیو را کاهش بدهد.

در یک مطالعه دیگر انجیر خشک معمولی در محافظت از موش‌ها در برابر التهابات در مغز و طناب نخاعی مؤثر بود.

همچنین در یک مطالعهٔ درون‌کشتگاهی دیگر مشاهده شد تیموکینون (جزء فعال موجود در سیاه دانه) در کاهش التهابات در سلول‌های آلوده به سرطان پانکراس مؤثر است.

باوجود این نتایج امیدبخش هنوز مطالعات انسانی محدود به افرادی با بیماری‌های خاص است و به مطالعات بیشتری نیاز است تا بفهمیم سیاه دانه چگونه می‌تواند بر التهابات در افراد سالم تأثیر بگذارد.

خرید و فروش عمده سیاه دانه بصورت اینترنتی
خرید و فروش عمده سیاه دانه بصورت اینترنتی

محافظت از کبد

کبد یک عضو بسیار مهم است. کبد به دفع سموم، پردازش داروها، پردازش مواد مغذی و تولید پروتئین‌ها و مواد شیمیایی حیاتی برای سلامت کمک می‌کند. براساس برخی مطالعات جانوری سیاه دانه می‌تواند از کبد در برابر آسیب‌ها محافظت بکند. در یک مطالعه که به موش‌ها یک ماده شیمیایی سمی تزریق شد، سیاه دانه توانست سمیت مواد شیمیایی را در آنها کاهش داده و از آنها در برابر آسیب‌های کبد و کلیه محافظت بکند.

 

تنظیم قند خون

قند خون بالا می‌تواند علائم بدی مانند افزایش تشنگی، کاهش وزن بدون کنترل، خستگی و اختلال تمرکز را به‌همراه داشته باشد. کنترل‌نکردن قند خون می‌تواند در درازمدت پیامدهای جدی مانند آسیب عصبی، اختلال در بینایی و تأخیر در بهبود زخم‌ها را به‌دنبال داشته باشد.

برخی شواهد نشان می‌دهد سیاه دانه در ثبات قند خون و پیشگیری از عوارض جانبی مخرب آن مؤثر است. براساس یک بررسی انجام‌گرفته بر روی ۷ مطالعه مکمل‌های سیاه دانه در کنترل قند خون ناشتا و قند خون عادی موفق بود. همچنین در یک مطالعه دیگر که بر روی ۹۴ نفر صورت گرفت مصرف روزانه سیاه دانه به‌مدت ۳ ماه توانست قند خون ناشتا، قند خون عادی و مقاومت‌به‌انسولین را به‌طور چشمگیری کاهش بدهد.

خرید و فروش عمده سیاه دانه بصورت اینترنتی
خرید و فروش عمده سیاه دانه بصورت اینترنتی

مناسب برای پیشگیری از زخم معده

زخم معده زخم‌های دردناکی هستند که در اثر آسیب اسید معده به پوشش مخاطی معده بروز می‌کنند. براساس مطالعات سیاه دانه می‌تواند به حفظ پوشش معده و پیشگیری از بروز زخم معده کمک بکند.

در یک مطالعهٔ جانوری ۲۰ موش مبتلا به زخم معده با سیاه دانه تحت درمان قرار گرفتند. سیاه دانه به درمان ۸۳٪ موارد کمک کرد و توانست به‌اندازه داروهای رایج درمان زخم معده مؤثر باشد.

موثر در درمان سرطان پانکراس

مشاهدات و تحقیقات علمی نشان دهنده آنست که مصرف صحیح سیاه دانه می‌تواند در پیشگیری از سرطان پانکراس مؤثر باشد. سرطان پانکراس یکی از کشنده‌ترین انواع سرطان است. پیشرفت التهاب پانکراس می‌تواند باعث سرطان پانکراس در فرد شود. براساس مطالعه‌ای که در دپارتمان جراحی دانشگاه توماس جفرسون در فیلادلفیا انجام گرفت، ترکیبات شیمیایی موجود در سیاه دانه با کاهش التهابات پانکراس از تولید سلول‌های سرطانی پانکراس جلوگیری می‌کنند. یکی از ترکیبات شیمیایی موجود در سیاه دانه تیموکینون است که مسئول بخشی از خواص آنتی‌اکسیدانی سیاه دانه است. سیاه دانه به لطف وجود تیموکینون می‌تواند در پیشگیری از سرطان پانکراس مؤثر و مفید باشد.

درمان پرفشاری خون

مطالعات علمی نشان می‌دهند که مصرف سیاه دانه می‌تواند در درمان فشار خون بالا مؤثر باشد. براساس مطالعه‌ی صورت‌گرفته در دانشگاه پزشکی شهرکرد مصرف ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلی‌گرم سیاه دانه دو بار در روز و به‌مدت ۸ هفته توانست به‌طور چشمگیری موجب کاهش فشار خون دیاستولی شود. همچنین سیاه دانه پس از این مدت توانست به‌طور چشمگیری در کاهش کلسترول بد خون مؤثر باشد.

استفاده آسان در رژیم غذایی

راه‌های مختلفی برای افزودن سیاه دانه به رژیم غذایی وجود دارد. معمولا سیاه دانه را با طعمی تلخ بین مرزنگوش و پیاز توصیف می‌کنند. سیاه دانه در بسیاری از غذاهای خاورمیانه‌ای و جنوب شرق آسیا وجود دارد.

بعد از خرید سیاه دانه برای استفاده ازخواص این گیاه معمولا آن را با حرارت ملایمی برشته می‌کنند و سپس به‌شکل پودر درمی‌آورند. سپس از آن برای طعم‌دارکردن نان‌ها یا سایر غذاها استفاده می‌کنند. همچنین برخی افراد از سیاه دانه به‌شکل خام یا ترکیب‌شده با عسل و آب استفاده می‌کنند. همچنین می‌توان سیاه دانه را به ماست، بلغور یا برخی نوشیدنی‌ها نیز اضافه کرد.

برخی روغن سیاه دانه را رقیق می‌کنند و آن را به‌عنوان یک درمان طبیعی برای ریزش مو به‌کار می‌برند. روغن سیاه دانه می‌تواند به کاهش التهابات و بیماری‌های پوستی کمک بکند.

خرید و فروش عمده سیاه دانه بصورت اینترنتی
خرید و فروش عمده سیاه دانه بصورت اینترنتی

برای دریافت مقادیر بیشتر سیاه دانه می‌توانید از کپسول یا ژل آن استفاده بکنید.

مجموعه تجاری سان رایز با بهره مندی از سالها تجربه خود در خرید و فروش عمده سیاه دانه ، سورت و بسته بندی سیاه دانه ، فروش سیاهدانه با قیمت روز بصورت عمده توانسته است در بازار داخلی خرید و فروش سیاه دانه نقش موثری در تجارت سیاه دانه ایفا نماید .

 

قیمت انجیر خشک ممتاز در بازار چقدر است ؟ قیمت عمده سیاه دانه در بازار . قیمت سیاهدانه در بازار عمده فروش . خرید و فروش عمده سیاهدانه در بازار . قیمت خرید و فروش عمده سیاهدانه در بازار. سیاهدانه را از کجا بخریم ؟ سیاهدانه با کیفیت بالا چه نوع سیاه دانه ای است ؟

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122548047
شماره پشتیبانی: 09159129155
آدرس کانال: DryFrouitIRANzamin@
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@gmail.com